• צור קשר

  שם מלא

  טלפון

  אימייל

  הודעה

  אימות

 • כתבות נבחרות על ידי גולשים


מי מפחד מעננים?


מי מפחד מעננים?
ענן, שירותי ענן, מחשוב בענן, גיבוי בענן. מדוע ענן הפך להיות מילת המפתח כשמדברים על פתרונות מחשוב לעסקים, או אפילו פתרונות מחשוב למשתמש הבייתי? במאמר זה, ננסה לשפוך מעט אור על כל המושגים החדשים שנכנסו בסערה לתוך חיינו בשנים האחרונות ואיזו בשורה שירותי הענן יכולים להציע לנו ואף לשדרג את איכות חיינו!
לפני קצת יותר מעשור, עם צמיחתו המטאורית של עולם האינטרנט, החלו לצוץ להן חברות שהציעו שירות ענן לסוכני מכירות. אם היית סוכן מכירות שטח, או משווק באמצעות האינטרנט, בקליק אחד נפתחה בפניך גישה לשרת החברה ויכולת להתעדכן בפרטים חדשים,להזין הזמנות או להפנוןת לקוחות לדף ייעודי לאנשי הקשר שאתה עובד איתם, שיוכלו ליצור הזמנה בעצמם, באמצעות קוד סוכן מיוחד.
לאחר תקופה מאוד קצרה, החלו להבין אותן חברות שהציעו שירותי ענן, ואני מזכיר, מדובר בתחילת הדרך של תחום המחשוב בענן, כפי שאנחנו מכירים אותו היום, שאפשר להציע מגוון פתרונות מחשוב לחברות גדולות, בדמות מערכות CRM , ERP ודומיהן. לחברות הגדולות לקח זמן לתת אמון במוצרים האלה והחשש שלהן מובן. מיד נגע בחשש הזה.

אז מה מציע לנו עולם שירותי הענן?

כחברה עסקית, מה שמעניין אותנו, במילה אחת רווח. במה תלוי הרווח? ביצועים! במה תלויים הביצועים? בתשתית נכונה וטובה שיוצרת סביבת עבודה נוחה לעבודה פרודוקטיבית שנותנת תפוקה גבוהה.
כולנו מכירים את הרגעים האלה שעד לפני כמה שנים הופיעו בכל חברה ששירותי המחשוב שלה היו כבדים ובהם היה נתקע המחשב, תוכנות נתקעו, על מערכת מרכזית אחת שמאחדת את כל המידע, הייתה בחיתולים ועל קישוריות בין סניפים, חברות ומאגרי מידע כמעט ולא היה על מה לדבר.
סוכני השטח שהזכרנו בהתחלה, נאלצו לבצע הזמנות בטלפון או להזינם ביום העבודה הבא – דבר שיצר עיכוב והזמנות שנפלו בין הכסאות.
בימים אלה, פתרונות המחשוב בענן יוצרים לנו אפשרות להגדיל את התפוקה והיעילות בכך שהכל מתעדכן און-ליין. מערכות CRM דרך הענן, מפחיתות את העומס על המחשבים שלך וההסתברות לתקלות, פוחתת משמעותית – אין צורך להשקיע במערכות מחשוב יקרות ובבמחשבים יקרים. כל מה שאנחנו זקוקים לו הוא מחשב פשוט וחיבור לאינטרנט.

נשמע נפלא נכון? אז מה הם החששות של חברות מלהצטרף לשירות הענן הזה שמאפשר כל כך הרבה יתרונות?
חשש ראשון – איפה נמצא המידע שלי?
חשש שני – האם המידע שלי יכול ללכת לאיבוד?
חשש שלישי- אבטחת הנתונים שלי? עולם האינטרנט חשוף לפריצות, האקרים ומרגלים. האם המתחרים שלי או הלקוחות שלי יכולים לצפות במידע?
לחששות האלה אנחנו עונים בכך, שהמידע נמצא בענן ייחודי רק לך, עם גישה מאובטחת, המאפשרת כניסה למערכת שלך על בסיס אימות מאובטח של המשתמש. אימות זה יכול להתבצע גם באמצעות חיבור כרטיס זיהוי ייחודי עם חתימה אלקטרונית מאובטחת. דבר זה מונע מאנשים שאינם מורשים, לגשת למערכת שלך ולשלוף ממנה נתונים.
המידע אינו הולך לאיבוד. כל המידע שלך מוזן ישירות למערכת שלך ומגובה באופן מיידי באמצעות טכנולוגית הגיבוי בענן שאנו מציעים.

אם כן, רמת המחשוב העומדת לרשותנו היום, חיבור האינטרנט המאובטח, רוחב הפס ומהירות הגלישה, הופכות את השיטה הישנה לפיה הכל צריך להיות בבית הלקוח למיושנת ומיותרת.
חברות תוכנה גדולות, כמו Microsoft, מבינות שעידן שירותי הענן הוא העתיד ולכן Microsoft שחררה את מוצר הדגל השני שלה – Office בגרסה הענן שלו Office 365 המאפשר ליהנות משירותי Office ללא הכבדה על המחשוב בעסק שלך.
ANSOL מציעה שדרוג למערך המחשוב של העסק שלך ומעבר לשירותי המחשוב בענן, תוך ליווי מקצועי שמבין את צרכיי החברה שלך ויודע להתאים פתרון תפור למה שהעסק שלך צריך.
אנו גאים מאוד שמיקרוסופט בחרה בנו כפרטנר לשיתוף פעולה ולאפשר לנו להציע את שירותי המחשוב בענן שלה. אנחנו ב-ANSOL נוביל אותך לנקודת פתיחה מצויינת לצמיחה עסקית, תוך הקטנת ההוצאות והגברת התפוקה בעסק, ותשאיר את כולם בעננים.