• צור קשר

  שם מלא

  טלפון

  אימייל

  הודעה

  אימות

 • כתבות נבחרות על ידי גולשים


מייקרוסופט בהודעה ללקוחות – אין יותר SBS


הבאנו לכם הגולשים הודעה מאת היצרן מיקרוסופט כפשוטה

=========

שלום,

עם יציאת גרסת Windows Server 2012, מיקרוסופט הכריזה כי Windows Server Small Business Server 2011 Standard ומוצרי ה-Add –on הנלווים, יהיו הגרסה האחרונה של SBS.
את Windows SBS Server Essentials מחליף Windows Server 2012 Essentials. מק"ט SBS יישאר בערוץ VL עד יוני 2013, ובערוץ COEM/ROK עד דצמבר 2013.

אנו ממליצים להיערך בהתאם למלאים בתקופת המעבר לפתרונות החדשים המוצעים.

מיקרוסופט מחויבת להציע פתרון מלאים לעסקים קטנים. אנחנו מחויבים באותה מידה לשותפים שלנו אשר עובדים עם העסקים הקטנים.
עם Windows Server Essentials התמקדנו במה שחשוב לכם וללקוחותיכם:
- פשטות וגמישות עבור שותפים ולקוחות
- תאימות גבוהה ל-Windows Server 2012 ו-Windows 8
- תמיכה מורחבת במכשירי קצה
- אינטגרציה עם שירותי הענן

עם Windows Server 2012 Essentials, לקוחות יכולים לבחור אילו אפליקציות ושירותים ירוצו בסביבה הפיזית ואילו ירוצו בענן, ובכך נהנים מגמישות רבה יותר מזו האפשרית עם SBS Standard.

ללקוחות אשר מעדיפים פתרונות שלמים בסביבה הפיזית, ניתנת האופציה לקנות Exchange Server על שרת שני (כשרת פיזי או כמכונה וירטואלית) לצד Windows Server 2012 Essentials ולקבל את אותה חווית ניהול אינטגרטיבי המוכר להם מ-SBS Standard.
עבור לקוחות אשר מעוניינים בשירותי ענן, Windows Server 2012 Essentials מציע את אותה חוויית ניהול המוכרת ללקוחות מ-SBS Standard עבור חשבונות משתמש וחשבונות דואר אלקטרוני בשימוש ב-Office 365 או שירות Hosted Exchange.

Windows Server 2012 Essentials מותאם ללקוחות עם עד 25 משתמשים ו-50 מכשירי קצה. בנוסף, Windows Server 2012 Essentials גדל עם צרכי הלקוחות לאורך זמן: עבור לקוחות אשר גדלו מעבר ל-25 משתמשים, ניתן לרכוש שדרוג ל-Windows Server Standard ללא צורך במיגרציה או התקנה מחדש של שרת. השדרוג מסיר את הגבלת המשתמשים תוך שמירת המידע והגדרות הקונפיגורציה, כמו גם את היכולות הייחודיות אשר Essentials מספק.

אנו מאמינים כי Windows Server 2012 Essentials ו- Windows Server Standard מספקים הזדמנות להציע פתרונות מתקדמים לעסקים הקטנים הנמנים על לקוחותיכם. בין אם הם מוכנים לאמץ את שירותי הענן כבר היום או רוצים להיות מוכנים לאמץ את שירותי הענן בקלות בעתיד, Windows Server הינה פלטפורמה גמישה אשר תספק מענה לצרכי ה-IT של לקוחותיכם.

למידע נוסף, אנו ממליצים לכם להתנסות ב-Windows Server 2012 Essentials, וללמוד עוד על המוצר ולעיין בדף שאלות ותשובות מפורט בנוגע להכרזה ול-Windows Server 2012 Essentials