• צור קשר

  שם מלא

  טלפון

  אימייל

  הודעה

  אימות

 • כתבות נבחרות על ידי גולשים


6 סיבות לעבור לאחסון אתר על שרת VPS


חיפוש אחר שירות אירוח אתרים אמין ומהיר, שייתן לארגון או לעסק שלכם ביטחון ללא פשרות, עשוי להביא אתכם להתלבטויות בלתי נגמרות בין אופציות רבות עם מנעד מחירים גבוה • כדי להקל עליכם את הבחירה, הנה שש סיבות חשובות בזכותן כדאי לבחור באחסון על שרת וירטואלי פרטי מבית אנסול

כשאתם נדרשים לחפש פלטפורמה לאחסון אתר האינטרנט עבור הארגון או החברה שלכם, אתם עלולים למצוא את עצמכם הולכים לאיבוד. ההיצע גדול, סוגי השרתים רבים ומגוונים, ואתם, שבסך הכל רציתם למצוא שרת אחסון מהיר ומהימן, נתקלים בטווח מחירים רחב שעלול להביא כל אחד לכדי בלבול.

שרת ייעודי עבור האתר מציע ביצועים טובים ואמינות גבוהה, אך עלותו הכספית גבוהה במיוחד ועשויה להגיע לעשרות אלפי שקלים בשנה. שיתוף שרת, כפי שנהוג בחברות האחסון הגדולות, היא אופציה המאפשרת מחירים זולים במיוחד, אך הופכת  את האתר שלך לפגיע יותר בפני מתקפות ולאיטי מדי כשהתעבורה אל האתרים השותפים עולה.

בשנים האחרונות נוספה גם אופציה נוספת. ה- VPS, או שרת וירטואלי פרטי בעברית, הינו דרך מתקדמת לאירוח אתרים באופן מאובטח, עם יכולת שליטה גבוהה בשרת המאכסן ובמערכת הקבצים.
באנסול אימצנו את טכנולוגיית שרתי ה- VPS ואנחנו גאים להחזיק בחוות שרתים מהירים וחזקים להפליא, שמחזיקים אתרי אינטרנט ומידע של חברות רבות ומוכרות.

אז מהן הסיבות בגללן כדאי לעסק או לארגון שלכם לעבור לאחסון דווקא על השרתים הוירטואליים של אנסול? הנה 6 סיבות שלא ישאירו לכם מקום לספק:

איכות של שרת עצמאי
VPS של אנסול מקנה לעסק שלך שרת עוצמתי המתאים לדרישות הגבוהות ביותר של תעבורת נתונים. בזכות האופן בו בנויים שרתי ה- VPS תוכל לצפות לתוצאות הטובות ביותר, לאמינות גבוהה ולאבטחה ללא תחרות.

ביטחון מעל הכל
שרת VPS הוא חלק משרת גדול ועוצמתי, אך נשאר תמיד נעול לכל אחד אחר מלבדך. השרת הגדול עוזר לעסק שלך לשתף את דרכי ההגנה, ובו בעת לא לסכן את המידע המאוחסן בשרת האישי של העסק שלך.

אמינות בסטנדרט עולמי
אירוח VPS של אנסול מבוסס עלVMware –, שרת וירטואלי אמין ביותר בעל הפרדת משאבים קשוחה ובלתי מתפשרת, המבטיח לעסק שלך את היציבות ואמינות לה הוא זקוק. במרבית המקרים שרת VPS לא צורך למעלה מ- 50% ממשאבי המחשוב המוקצים לו, מה שמשאיר 50% פנויים למקרים של תנועה כבדה לאתר.

שליטה מלאה בשרת
VPS נותן לך את האפשרות לשליטה טכנית בשרת, כולל גישה לבסיס השרת המאפשר מגוון יכולות שליטה וברקה מתקדמות בקושחת המערכת, והגדלת או הקטנת נפח השרת לפי הצורך בכל רגע נתון.

מהירות תגובה גבוהה במיוחד
בזכות שיתוף המיקום עם אתרים נוספים על השרת הראשי, זוכים האתרים המתארחים ב-VPS של אנסול לרוחב פס מהיר במיוחד אותו לא ניתן להשיג באף תצורה אחרת. התוצאה היא אתר הנטען מהר יותר מכל מחשב ומדורג גבוה יותר במנועי החיפוש.

שירות ללא הפסקה
באנסול Help Desk מקצועי ומיומן לפתרון כל תקלה הפועל במשך כל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע, כך שלעולם לא תישארו לבדכם בעת משבר או תקלה.

 רוצים לדעת עוד על אירוח אתרים בשרת VPS מתקדם? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.