• צור קשר

  שם מלא

  טלפון

  אימייל

  הודעה

  אימות

 • כתבות נבחרות על ידי גולשים


10 סיבות למה אתם חייבים שירות מחשוב נמרץ לרשת המחשבים שלכם


תקלות מחשב עלולות לפגוע לנו בבריאות. הן גורמות ללחצים שעלולים שמזיקים ללב, מוציאות אותנו מדעתנו ולעיתים אף מכניסות אותנו לדיכאון עמוק! זו הסיבה שתמיכת מחשוב מיידית ונמרצת באמצעות טכנאי מחשבים שמגיע SOS הוא שירות לא פחות חשוב ממנוי לשח"ל. שירות מחשוב לעסקים בצורת טכנאי מחשב עם קטנוע הוא לא פחות חיוני לבריאות מניידת טיפול נמרץ של מד"א.

קיימות לפחות 10 סיבות מדוע שירות טיפול נמרץ הוא אחד מפתרונות המחשוב החיוניים ביותר לעסק:

1. המחשב איטי (וזה לא מעניין את הלקוחות שלכם)

כאשר המחשב לא זז, העבודה לא זזה, וכשהעבודה לא זזה הלקוח עלול לזוז למתחרים שלך. טכנאי שירותי מחשוב שמגיע לשטח יבצע תחזוקה מהירה, ינקה את המחשב מתוכנות לא רצויות ושאר גורמים שמאטים את העבודה שלכם.

2. המחשב תקוע (ולא בא לכם ללכת לים)

יתכן ומדובר בוירוס אלים, דרייברים לא מעודכנים או בעיית חומרה. במקום להתעצבן, להתייאש או סתם ללכת הביתה או לים. אפשר לצאת להפסקת קפה ועד שתסיימו את ההפסקה, יגיע הטכנאי ויקים את המערכת לתחייה.

3. נעלמו חומרים חשובים מהמחשב (ואנחנו בדרך לגג כדי לקפוץ)

רגע לפני שאתם קופצים, לא ננסה לשכנע אתכם שהחיים יפים וחבל. מה שכן, טכנאי שיגיע SOS יאתר את הקבצים האבודים במכשירים הפיזיים שיצאו מכלל פעולה וברשת.

4. חיבור מקוון (אוליין) לא עובד (ואנחנו מנותקים מהעולם החיצון)

לבעיות חיבור לרשת יכולות להיות סיבות רבות: בעיות חומרה ותוכנה של הראוטר (הנתב), כרטיס הרשת, בעיות של ספק האינטרנט, הגדרות התקנה לא נכונות, חסימה של firewall ווירוסים למיניהם. בינתיים אתם מרגישים כמו רובינזון קרוזו על אי בודד. איתות SOS לטכנאי יחזיר אתכם לציוויליזציה.

5. המחשב נכבה מעצמו (והעצבים מתחילים להתרופף…)

עלולות להיות סיבות שונות לנפילה הפתאומית במתח, בעיקר בעיות בציוד ההיקפי. פתרונות מחשוב שכוללים טכנאי המצויד בחלקי חילוף חיוניים, יחזירו את העבודה התקינה לסדרה.

6. המחשבים, הסמארטפונים והטבלטים לא מסתכרנים (והבלגן חוגג…)

בלגן בעבודה. כל מכשיר נמצא עם גרסה אחרת של המסמך, הודעות לא מתעדכנות וכל אחד כועס על השני. איך אפשר לעבוד ככה?! הפיתרון הוא שירותי מחשוב לעסקים הכוללים הגעה של טכנאי לשטח שיבצע את העדכונים הנחוצים.

7. רשת wireless לא יציבה (וכך גם אנחנו)

הסיבות לך רבות. החל מהפרעות של גלי רדיו וטלפון אלחוטי דרך מיקום ועד לדרייבר רשת לא מעודכן. טכנאי מחשבים יאתר את הגורם המפריע ויסלקו.

8. לא ניתן לשלוח להדפסה (וכבר הרבצנו למדפסת)

הסיבה לך יכולה להיות חסימה של פופ אפים ומסמכים שונים. תמיכת מחשוב מהירה תוודא שכל החומר ששלחתם יגיע למדפסת בשלום.

9. המחשב משמיע רעשים (אפשר לקבל קצת שקט?)

צפצופים, שריקות ורעידות, נובעות לרוב מבעיות אוורור או דיסק קשיח פגום. שירותי מחשב בשטח שכוללים טיפול והחלפה של רכיבים יחזירו את השקט לחייכם.

10. התמיכה הטלפונית לא מועילה (כן, כבר הוצאנו את התקע והחזרנו חזרה…)

תמיכת מחשוב טלפונית כרוכה בהמתנה ארוכה וכאשר כבר מתפנים אליכם לוקח זמן רב רק כדי להסביר את הבעיה ולקבל הוראות מתומך הטלפוני. כל הזמן הזה בא כמובן על חשבון זמן העבודה שלכם. תמיכת מחשוב המתבצעת בשטח משחררת אתכם לעבודות החשובות לכם באמת.

שירות מחשוב לעסקים מבית אנסול הכולל תמיכת מחשוב נמרצת בשטח יתרמו הן ליעילות, והן לבריאות שלכם.