• צור קשר

  שם מלא

  טלפון

  אימייל

  הודעה

  אימות

 • כתבות נבחרות על ידי גולשים


גיבויי מרחוק- המגמה האולטימטיבית לאבטחת מידע


יותר ויותר אינפורמציה נאגרת במחשבים ביתיים, עסקים ובשרתים של חברות המשמרות ריכוזי מידע חיוניים ביותר, מה שכמובן הופך מיום ליום את המחשב למרכז חיינו, החל בפרטיים וכלה בעסקיים.

אך לדאבון ליבנו, ערכו הסנטימנטלי של המחשב הנייד, נייח או השרת המרכזי, לא מנעו ולא ימנעו מהגנב או מהווירוסים להעלים את מאגר המידע האסטרונומי ממחשבנו כלא היו.

אם כן, מה עושים בכדי להפסיק לחשוש משיניהם המאיימות של הוירוסים, הפסקות חשמל והגנבים ע"י הקניית בטחון מלא למצבור המידע הקיים בשרת החברה, המחשב הביתי והנייד כאחד ? גיבויי מרוחק !

גיבויי מרוחק, שימושיותו הפשוטה והיעילה ותהליך התקנתו:

על מנת לחסוך את ההוצאות הכרוכות בשחזורי מידע למיניהם בשל נפילת חשמל, וירוס או גניבה ( וללא ספק מדובר בסכומי עתק ! ) כל שעליכם לעשות הוא להרים את השפופרת ולחייג ל- "אנסול פתרונות תקשורת מחשבים" ובסכום סמלי ביותר לגבות ולהבטיח את הישרדותו של כל מאגר המידע הטמון במחשבכם או בשרתכם. התהליך כרוך בהתקנת תוכנה- ללא עלות- במחשבכם, התוכנה מרכזת את מצבור המידע היומי ומגבה אותו בכל יום בשעה הספציפית בה קבעתם שהתהליך הנ"ל יתבצע.
כך שהשרת המחובר למחשבכם (דרך התוכנה המדוברת) מאבטח באופן אוטומטי, שיטתי, יעיל ויומיומי את כל המידע, החל בסודי והפרטי ביותר וכלה ביומיומי והשימושי ביותר. ללא ספק קיים ביטחון מלא לעבודה הקשה שהשקעתם בה כל כך הרבה זמן ואנרגיה.

יש לציין כי שרתי הגיבוי של חברת "אנסול פתרונות" בטוחים ומבודדים מאחורי קירות אש ואבטחה אנושית כבדה, כך שסיכוייו של מצבור המידע אשר מחובר לשרת הגיבוי להינזק, שואף לאפס! תשאלו את מאות החברות והעסקים, אשר נהנים יום יום מגיבויים ותמיכתם של אנשי "אנסול פתרונות".

אבטחת מידע ממוחשב היא כל כך קריטית בימנו הואיל והקלסרים, הניירת, הספרים, הסרטים, התמונות והמשחקים כבר לא צריכים מדפים, ארונות ומגירות. מי צריך אותם כשיש מחשב נייד, נייח או שרת ?

אם כן, אל תהססו לרגע ומהרו לשמר על בסיס יומיומי את כל המידע שנערם במחשבכם וזאת, תעשו דרך החברה המהימנה ביותר שעוסקת במתן תמיכה וגיבויי מרחוק : "אנסול פתרונות תקשורת מחשבים" .

מהרו להצטרף לשירות "אנסול פתרונות תקשורת", בכדי לישון בשקט בידיעה מנחמת כי מחשבכם מגובה, הצטרפו עוד היום ולא תצטערו!!!
לגיבוי און ליין של אנסול