• צור קשר

  שם מלא

  טלפון

  אימייל

  הודעה

  אימות

 • כתבות נבחרות על ידי גולשים


מאמרי מערכת


 

תעודות SSL  למתחילים

מאת : גבי ונטורה

בימינו תפיסת האבטחה הדיגיטלית שלך צריכה להיות כמו תפיסת האבטחה הפיזית שלך בבית או בעסק.  מפתחות, מנעולים,קודנים וססמאות הם חלק מזה ובעולם המידע באון ליין כגון אתרים וגולשיהם קיימים אותם מנעולים ומפתחות.
כדי לדאוג בדיוק לאותם הדברים להם דאגים מפתחות ומנעולים בעולם הפיזי ולאפשר ביטחון למי שנכנס לעסק ולמי שמפעיל אותו – תעודות SSL והצפנת נתונים הם אחת הדרכים.
קרא עוד על איך ניתן לייצר אבטחה זו בעידן בו אתה כנותן מידע , אתר חנות דייטלית או סביבה הדורשת אבטחה מסויימת או כגולש הרוצה להיות בטוח שאתה מקליד בביטחה את ססמת הכניסה לחזובן הבנק שלך באמת עושה זאת מול  הגוף המיועד .

המשך »


 

10 הסיבות המרכזיות למעבר לגיבוי ענן

 

מאת : גבי ונטורה

 

אתה חושב שאתה עושה הכל נכון. אתה מגבה על בסיס יומי אתה דואג שהקלטות והציוד תוכנה מעודכנים או פועלים כראוי יום יום שעה שעה , אתה בודק ומשחזר על בסיס קבוע . ועדיין כשצינור מתפוצץ בבניין או שריפה פורצת אתה מאבד את כל המידע הקריטי שלך בלילה אחד.

המשך »


גוגל נגד מיקרוסופט בהסכמי ה SLA לשירותי ענן

 

מאת : מיקרוסופט ישראל

 

לשאלה מי משקיע יותר ב SLA  ( מה זה SLA )  מבין החברות , מיקרוסופט מעלה במסמך מטעמה את ה"חורים" בהסכמי השירות של מתחרתה הראשית גוגל .

 המשך »


 

מיחשוב ענן מה זה

 

מאת: גבי ונטורה

 

כדי לענות על השאלה הפתרונות הקרויים פתרונות ענן אכן נוטפים קידמה וטכנולוגיות חדשות שבאות לתת מענה חדש לפתרונות ישנים ומסורבלים אך עם זאת יש להתייחס לכך בחשדנות . החשדנות כלפי המפעיל , וכלפי הפתרון , כלפי היצרן בקיצור כלפי כולם

 


מייקרוסופט מרחיבה את השירותים המקוונים לעסקים

מאת: גל סידס

 

כמה יפים היו הימים בעבר כשמייקרוסופט עוד באמת הייתה מונופול, ואנו היינו תמימים. זה לא שמיקרוסופט קרסה נוכח הרפורמות האחרונות בסביבה הממוחשבת שלהם , אך היא אכן הפכה מחברה חזקה ודורסת, שלא מפחדת לכתוש את המתחרים ללא רחמים, למי שעכשיו מנסה לבוא לקראת הצרכן , וזה עוד לא קרה.


מאת: ברק רודקובסקי

 

יותר ויותר אינפורמציה נאגרת במחשבים ביתיים, עסקים ובשרתים של חברות המשמרות ריכוזי מידע חיוניים ביותר, מה שכמובן הופך מיום ליום את המחשב למרכז חיינו, החל בפרטיים וכלה בעסקיים.


מאת: גל סידס

 

ממנכ"ל החברה , ועד בנו שמוריד שירים למחשבו האישי קיים ציבור שלם של אנשים , המייצרים מידע לתוך המחשב שלהם כולם כאחד חרדים לגורל המידע היקר שלהם , ובצדק. .