• צור קשר

  שם מלא

  טלפון

  אימייל

  הודעה

  אימות

 • כתבות נבחרות על ידי גולשים


מיחשוב בליסינג השכרה וסיוע במימון


עסקים המתמודדים עם גדילה עונתיות במחשוב ובכוח האדם , מפלגות שצריכות הקמת מטה בחירות לקראת פריימריז עם סניפים בכל הארץ, עסק שמבצע בליץ מכירות או נוכחות פתאומית בכל הארץ במיקומים שונים אך זמניים למשך זמן קצוב…
לכל אלו ועוד, אנסול מאפשרת להשתמש במגוון פתרונות המחשוב הזמני- ציוד מחשוב מתאים בפורמט ליסינג או השכרה והחזרה בתום השימוש. ציוד חכור ותוכנות מתאימות בהשכרה לתקופה עד תום הצורך כשבסיום השימוש מסתיימים התשלומים.
מה שמאפשר ללקוח להיות קל משקל וללא בעלות על הציוד בתום התקופת הקמפיין …

מצב זה, מאפשר לך לקבל את עוצמת המחשוב בקנה מידה ובפריסה ארציים (שבמקרים של בעלות ורכישה מלאה הייתה עולה ב- 6 ספרות ל- 3 שנים ויותר ) וכך למעשה, לשלם רק עבור משך השימוש של הקמפיין ולסיים את התשלום עם סיום השימוש וכבר יום לאחר מכן, אף לשכוח שלפני 24 שעות היה בבעלותך מערך מחשוב של בנק קטן :mrgreen:

צוות אנסול ייספק תמיכה טכנית עם מוקד טלפוני בכל ימות השבוע , המטה הזמני שלך יכול להתחיל לרוץ ולעבוד מסביב לשעון. אנסול תנפק את תחנות העבודה, השרתים, קווי התקשרות, מדפסות והכל עם גיבוי מידע מעולה, יעיל ואיכותי.

אנסול מיצגת את חברת DELL בכל חומרת המחשוב השולחני ,שרתים וכן, מסכי LCD

לאילו גופים פתרון השכרת ציוד מתאים בדיוק ?

חברות עם עונתיות מורגשת, חברות תעופה ונסיעות לקראת בומים בקייץ ובחורף, אולמפיאדה

מפלגות לקראת פריימריז ובחירות.

חברות שירות ומוקדים לפי מבצעי קידום מכירות, בליץ מכירות

  גופים שונים במשק המעוניינים לייצר נוכחות זמנית חד פעמית

תכולת פתרונות הליסינג

ידע 

משנת 2000 חברת אנסול פתרונות ברשת בע"מ משרתת את המגזר העסקי בתחומי ה- IT השונים
אנסול שותפה עסקית בדרגת גולד וסילבר בשנים האחרונות של ענק התוכנה מיקרוסופט, ספקית שירות מורשית של VMWARE, ספק אינטרנט וירטואלית תחת נטויז'ן ומפעילה של מספר שירותי און ליין וענן משלה

פריסה הארצית זמינות לכל פלחי השוק

לאנסול צוות תמיכה טכני באתרי לקוח ומוקד תמיכה טלפוני ארצי עם יכולת ניטור והשתלטות על תחנות קצה ושרתי רשת של לקוחותינו. צוות התמיכה של אנסול ומוקדי השירות, זמינים בכל שעות העבודה, בכל איזור גיאוגרפי בארץ, ובכל בעיה עם מעטפת מומחה זמינה .

איכות הציוד וזריזות האספקה

אנו באנסול מייצגים במוצרי חומרת המחשוב והמחשוב הנייד את חברת DELL  העולמית מרגע היווסדה
כש- DELL ישראל בגבינו על מפיציה ויבואניה, אנו סמוכים ובטוחים לתת כל פתרון ברמת ביצועים מקסימלית לחומרה נתונה.

נסיון במימון ורישוי זמני ובהשכרת מערכות 

כחלק מהתמורות בשוק ה-IT, "שלם לפי שימוש ולפי גדילה" הינו בסיס לחלק מלקוחותינו. למשל סיעת העוגן בהסתדרות שהתמודדה עם הקמת מטה בין מעל ל- 50 משתמשי מחשב על 35 מוקדים שונים בארץ תחת רשת מידע אחת , עם אופיס רשת והדפסה , אנסול ביצעה את כל העבודה … אלה היו ששה חודשים של מתן שירות, ציוד ותוכנות בהשכרה לסיעת העוגן של עיני שלבסוף גם ניצחה … קרדיט מגיע ל- IT .

נכסי החברה

אנסול מכח הוותק, ביססה יחסים עם ספקי העל של התחום בה היא קיימת ומתקיימת, ענק התוכנה מיקרוסופט הינו ספק רישוי גדול ומרכזי ואנסול יודעת להשתמש בכמעט כל פתרונות הרישוי בניהם SPLA\OVS\OPEN LICESES.
כמו כן, אנסול ספקית שירותי ענן משל עצמה וגם של מיקרוסופט עם מוצרי ה-אופיס 365 cloud accelerator partner & silver partner . להמשך בנושא זה ראה דף שותפים

הענן שלנו הוא גם הענן שלך

אנסול מפעילה מספר שירותי ענן משל עצמה ומעמידה אותו שווה מול שווים ללקוחות ההשכרה וללקוחות הזמניים.בכל מוצרי ושרותי החברה גם כאן אין התחייבות לתקופה – וזה כעקרן מנחה , אזי אנו בעצם בנויים בגנטיקה שלנו למתן שירות ללא התחייבות ורק ללקוחות שמעוניינים להשאר כי הם מרוצים ויותר מהכל "צריכים" שירות זה ולא צריכים שירותים ש"דחפו" להם מכח השיווק והמכירה של הספק !

יתרונות

צוות מנוסה ומוכר שעובד במשק מעל 12 שנים

מוקד תמיכה צמוד 6 ימים בשבוע

בעלות על ענני שירות שונים , שרתים וירטואלים , גיבוי , תקשורת סניפים , אחסון אתרים , אופיס 365

בעלות על קווי תקשורת ארציים

 

צור קשר | סיפור לקוח השכרה סיעת העוגן